BölgelerTuzlada kurye hizmeti

Tuzlada kurye hizmeti

Metropol İstanbul’un güneyindeki son ilçe Tuzla’dır. Ayrıca Tuzla, Türkiye'nin kalabalık ilçelerinden biridir.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Metropol İstanbul’un güneyindeki son ilçe Tuzla’dır. Ayrıca Tuzla, Türkiye’nin kalabalık ilçelerinden biridir. Tuzla yazlık ve sosyetik bir bölge olarak bilinmektedir. Ancak tüm Türkiye için çok önemli sanayi ve liman bölgelerinden biridir. Tuzla da kurye her zaman kullanılan bir hizmettir.

Doğal olarak Tuzla, bir sürü global fabrika ve tersane bulundurur. Kocaeli’nin en büyük sanayi bölgesi olan Gebze ile komşudur. Bu Tuzla’nın sanayi değerlerine katkı sağlar. Ayrıca Türkiye’nin en büyük ve en önemli tersanesi Tuzla’da bulunmaktadır. Hem yerleşim hem sanayi sektörü bakımından sağladığı zengin iş havuzu, Tuzla ve etrafında yoğun kurye trafiği olmasına neden olmaktadır.

Tuzla’da kurye hizmeti, tahmin edilenden çok daha fazla kullanılmaktadır. İstanbul’un her yerinden sanayi ve tersane bölgelerine verilen hizmet

Öncelikle, Tuzla şehir merkezinden uzak kalmaktadır. Ve sağladığı meslek çeşitliliği diğer ilçelere göre gözle görülür şekilde fazladır. Bu nedenle fabrikalar, tersaneler, limanlar, holding ve çeşitli işletmelerin ek hizmet binaları;

Evrakları, dosyaları, paketleri, bunun gibi çeşitli birçok önemli teslimatı şehre ulaştırması için genel olarak kuryeyi tercih eder.

Yine tam tersi de olabilir. Holdinglerin merkez binalarından giden evraklar Tuzla’da verilen teslimat adreslerine gönderilebilmektedir.

Tuzla şehre uzaklığı ile farklılık gösteriyor.

Bu yüzden kuryeler tuzla için önemlidir.  Ancak kurye olabilmek bile bazen yeterli değildir. Çünkü kuryelik yapmak tecrübe ister. Ancak bu tecrübe sadece kullandığı araca hâkim olabilmesi ile ilgili değil. En azından motorlu kuryeler için aynı zamanda;

Etrafında olup bitenin canlı cansız her şeyin farkında olmalıdır. Hava şartları ne kadar zorlu olursa olsun iletmesi gereken gönderiyi sağ salim bir şekilde ulaştırabilmelidir. Yola hâkim olmalıdır ve en önemlisi hızlı değil seri olmalıdır

Unutmayın kurye olmak kolay bir iş değildir birisinin kurye olması olabilmesi için sadece ehliyet yeterli değildir. A1 veya A2 ehliyeti almış bir sürücü kurye olmamalı ne kadar isterse istesin bu doğru değildir. Ancak birkaç yıllık sürücülük deneyimi ve A ehliyeti varsa kuryelik yapabilmektedir. Nur kurye’de sadece A ehliyetli motorlu kuryeler vardır bu kuryeler teslimatı vaktinde ve sağ salim götüre bilecek kuryelere sahiptir

 

  • Bu yazının etiketleri
  • Tuzla
reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

İstanbul’ un en büyük ilçesi Çatalca

Çatalca kurye bakımından son zamanlarda sıkça kullanılan bir bölgedir. İstanbul' un alan olarak en büyük ilçesidir. Buna rağmen nüfus olarak ta en küçük ilçelerinden bir tanesidir.

Esenyurt Bölgesi Kuryesi

Esenyurt ilçe olmadan önce d100 karayolu Beylikdüzü mevkii üzerinde kalan bir çok önemli yapı ilçeye katılmıştır. Böylece iki büyük ve önemli ilçeyi D100 karayolu ayırmaktadır.

Sultangazi

Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında Gaziosmanpaşa'ya bağlı 14, Eyüpsultan ve Esenler'e bağlı birer mahallenin katılımıyla kuruldu.

Başakşehir de kurye

İçerisinde barındırdığı sanayi ve yerleşim bölgesi olmasıyla Başakşehir de kurye aranılan anahtar kelimelerden olmaktadır. Nüfusun gece gündüz aktif olması da bölgedeki gönderi sayısını arttırmaktadır.
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!