BölgelerİlçelerÜmraniye Kurye

Ümraniye Kurye

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Ümraniye Kurye, kalabalık olması sebebiyle bireysel kurye ve kurumsal kurye talebi bol olan bir ilçedir. Otoyol bağlantıları bölgenin daha da gelişmesine imkan vermiş ve kalabalıklaşmıştır. Özellikle komşu ilçeler ile olan geçiş güzergâh ları Ümraniye yi daha da popüler hale getirmiştir.

Ümraniye, İstanbul ilinin ilçelerinden biridir. İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık dördüncü, Anadolu Yakası’nın en kalabalık ilçesidir. İlçe 35 mahalleden oluşur. 22 bin hektarlık bir yerleşim alanına sahiptir. Batıdan Üsküdar, güneyden Ataşehir, doğudan Sancaktepe, kuzeydoğudan Çekmeköy ve kuzeybatıdan Beykoz ilçeleriyle çevrilidir.

Ümraniye İstanbul’un en hızlı kentleşen ve nüfusu artışından dolayı köy ve yöre geleneklerinin de aynen muhafaza edildiği bir kentleşme örneğidir. Ümraniye, ekonomik çeşitlilik açısından çok zengin bir yöredir. Özellikle Küçük imalat sanayisinden konfeksiyona, yedek parça ve ağaç ürünleri üretimine kadar çeşitlilik göstermektedir.

Ümraniye de Çakmak dudullu ıhlamur kuyu önemli noktalardır. Öyleki bu noktalar kurye çağırırken Ümraniye isminin önüne geçebilmektedir.

Benzer durumda bulunan Şerif ali Tepe üstü Yukarı dudullu da kurye kullanımın da çok ça kullanılmaktadır. Özellikle Atakent ise yerleşimin daha çok olduğu ve bireysel kurye kullanımının daha çok yapıldığı bir bölgedir.

Finans, Sanayi, yerleşim bir arada

Bölgede bulunan yeni ticaret merkezleri kurye kullanımını arttırmaktadır. Dikey mimari ile artan nüfus daha fazla hizmet gerektirmektedir. Finanskent te bulunan büyük şirketler iç nüfusları ile kurye ihtiyacını çoğaltmaktadır.

Ülkenin ilk ve en önemlilerinden olan dudullu organize sanayi bölgesi İstanbul için önemli bir bölgedir. Özellikle fabrika ve işletmeler her sektörden hizmet verebilmektedir.

Altın şehir kurye , Armağan evler kurye , Aşağı dudullu kurye ,  Atakent kurye , Çakmak kurye , Çamlık kurye , Dudullu kurye , OSB kurye , Elmalı kent kurye , Esen evler kurye , Esen kent kurye , Esen şehir kurye , Finanskent kurye , Hekim başı kurye , Huzur kurye , Ihlamur kuyu kurye , İnkılap kurye , Madenler kurye , Parseller kurye , Saray kurye , Site kurye , Şerif ali kurye , Tantavi kurye , Tatlısu kurye , Tepe üstü kurye , Top ağacı kurye , Yaman evler kurye , Yeni şehir kurye , Yukarı dudullu kurye , Ümraniye Kurye

 

Görsel Alıntıdır.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Tuzla Kurye kayıt sayısı için etkili bir bölge olmaya başladı

Tuzla Kurye, İstanbul' un Anadolu'ya açılan kapısı ve sanayileşmenin yeni merkezlerinden biridir. Bölgenin her geçen gün Moto Kurye trafiği artmaktadır. Dolayısı ile hem bireysel hem ticari kurye gönderi sayısı artmaktadır.

Özel kurye hizmeti

Özel kurye hizmeti tehlikeli sürmek değildir. Hele ki kurallara uymamak hiç değildir.

VIP kurye – Moto kurye kavramı

Moto kurye hizmeti, kullanıcılara kolay ve güvenilir teslimat olanağı sağlıyor. Ancak moto kurye hizmeti bununla sınırlı değil, kendi içinde kullanıcıların ihtiyacına yönelik özel hizmetler barındırıyor. Vip kurye, ekspres kurye gibi.

Yağışta kurye ve gönderi telimatı

Teslimat yapılan taşımacılık sektörünün üç ana elemanı vardır. Bunlar, Kurye, gönderi ve müşteridir. Kurye ve gönderi en önemli iki...
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!