BölgelerKadıköy Kurye

Kadıköy Kurye

Kadıköy, İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan kalabalık ilçelerden biri, genç nüfusun uğrak yeridir. Aynı zamanda büyük bir tekstil pazarına sahiptir. Bu yüzden kadıköy kurye çağırabilirsiniz.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Kadıköy, İstanbul‘un Anadolu yakasında yer alan kalabalık ilçelerden biri, genç nüfusun uğrak yeridir. Aynı zamanda büyük bir tekstil pazarına sahiptir. Bu yüzden kadıköy kurye çağırabilirsiniz. Batı ve Güneyde Marmara denizi, kuzeybatıda Üsküdar, kuzeydoğuda Ataşehir ve doğuda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. Doğuda Kurbağalı dere ve Kalamış Koyu vardır. Batıda ise Marmara Denizi ve Haydarpaşa Koyu’nun sınırladığı bir alan olarak düşünülebilir.

Marmara sahilleri boyunca Haydarpaşa’dan Bostancı’ya dek kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda oldukça uzun bir sahil şeridine sahiptir. Bugün bu alan Kadıköy Çarşısı, Yel değirmeni ve Moda gibi tarihi yerleşme alanlarını da içeren Rasim paşa, Osman ağa ve Cafer ağa mahallerinden oluşmaktadır. Ayrıca Kadıköy ilçesi kent ulaşımı açısından önemli bir konumdadır. İki yaka arası ulaşımda en çok tercih edilen duraklardan biridir.

Kadıköy tüm bu kalabalığından dolayı geniş bir iş pazarına sahiptir. ( işletmeler, kafeler, barlar, turizm, oteller) Bunlar gibi bir sürü iş sektörü kendi pazarında bir şeyler kazanabilmek için çabalamaktadırlar. Aslında kadıköy   Kurye ler bu kısımda çok önemli bir rol oynuyor, çünkü ulaştırılması gereken kuru gıda, sulu gıda, evraklar, dokümanlar ve benzeri önemli paketleri götürmesi için kuryelere ihtiyaç vardır. Bazı acil durumlar için “Express” ve “VİP” kuryeler vardır. Normalde kuryenin verdiği standart hizmet, aynı gün içinde teslimat yapmaktır. Aynı gün içinde birden fazla teslimat alacağı ve teslim edeceği için kurye, kendine bir güzergâh planı çıkarır.

Kurye deyince

Express kuryelerin farkı, normal kuryeye göre daha hızlı olmasıdır.  Ayrıca Express kuryenin diğer bir adı “hızlı kurye”dir. VİP kurye diğer bir adı ise “Özel kurye”dir. Özel kurye teslimat süresi en kısa olan kuryedir(1.bölgede 40 dakika), bu yüzden başka paketleri almaya gitmesi mantıklı değildir. Eğer kurye, başka paketleri almaya giderse zaman kaybeder ve bu kuryeyi telaşlandırır bu da kuryeyi, paketi, trafiği tehlikeye atar. Express kurye ya da VİP kurye olmak iyi bir deneyim ister. Bu deneyim A ehliyeti alana kadarki 4 yıllık eğitimle olmaz. Express kurye ve özel kurye normal kurye olmaktan çok farklı bir iş değildir. Sadece iyi ve uzun süreli bir deneyim ister.

Kadıköy Tuzla dan çok daha kalabalık bir ilçedir.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

MotoKurye elbiseleri

Kurye elbiseleri işlerin daha verimli yürümesi için kullanılan ekipmanlardandır. Kuryenin her mevsim hizmetinde kullandığı iş elbiseleri bulunmaktadır. Bunlar motosiklet sürüşü için uyumlu ve eleman için sağlıklıdır. sonraki seçenekte ise işlerin aksamdan devam edebilmesi için olması gereken unsurlardandır.

Arama Motoru Kuryeleri

SizTeknoloji sayesinde ihtiyacımız olan hizmete arama motoru üzerinden erişebiliyoruz. Ancak her sektörde olduğu gibi kendini akıllı sananlar bize de, size de zarar veriyorlar. Mutlaka çalışacağınız kurye şirketini inceleyin.

Sultanbeyli

Sultanbeyli, İstanbul ilinin bir ilçesidir. İlin Anadolu yakasında yer alır. Sultanbeyli İlçesi güneybatıda Kartal, doğuda Pendik, kuzeybatıda Sancaktepe ilçelerine komşudur. Sultanbeyli adı "Sultanbeyli'nin yeri" olarak bilinirken daha sonra "Sultan Beyliği Çiftliği", "Sultan Beyliği" daha sonra da "Sultanbeyli" olarak kullanılagelmiştir.

Beylikdüzü kurye ve konumu

Tüyap fuar alanının aktif olması ile önemli bir cazibe merkezi konumuna olmaktadır. E5 otoyolunda İstanbul' un çıkış noktalarından bir tanesidir. Dev kulesi ise simgesel konumdadır.
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!