BölgelerKadıköy Kurye

Kadıköy Kurye

Kadıköy, İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan kalabalık ilçelerden biri, genç nüfusun uğrak yeridir. Aynı zamanda büyük bir tekstil pazarına sahiptir. Bu yüzden kadıköy kurye çağırabilirsiniz.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Kadıköy, İstanbul‘un Anadolu yakasında yer alan kalabalık ilçelerden biri, genç nüfusun uğrak yeridir. Aynı zamanda büyük bir tekstil pazarına sahiptir. Bu yüzden kadıköy kurye çağırabilirsiniz. Batı ve Güneyde Marmara denizi, kuzeybatıda Üsküdar, kuzeydoğuda Ataşehir ve doğuda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. Doğuda Kurbağalı dere ve Kalamış Koyu vardır. Batıda ise Marmara Denizi ve Haydarpaşa Koyu’nun sınırladığı bir alan olarak düşünülebilir.

Marmara sahilleri boyunca Haydarpaşa’dan Bostancı’ya dek kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda oldukça uzun bir sahil şeridine sahiptir. Bugün bu alan Kadıköy Çarşısı, Yel değirmeni ve Moda gibi tarihi yerleşme alanlarını da içeren Rasim paşa, Osman ağa ve Cafer ağa mahallerinden oluşmaktadır. Ayrıca Kadıköy ilçesi kent ulaşımı açısından önemli bir konumdadır. İki yaka arası ulaşımda en çok tercih edilen duraklardan biridir.

Kadıköy tüm bu kalabalığından dolayı geniş bir iş pazarına sahiptir. ( işletmeler, kafeler, barlar, turizm, oteller) Bunlar gibi bir sürü iş sektörü kendi pazarında bir şeyler kazanabilmek için çabalamaktadırlar. Aslında kadıköy   Kurye ler bu kısımda çok önemli bir rol oynuyor, çünkü ulaştırılması gereken kuru gıda, sulu gıda, evraklar, dokümanlar ve benzeri önemli paketleri götürmesi için kuryelere ihtiyaç vardır. Bazı acil durumlar için “Express” ve “VİP” kuryeler vardır. Normalde kuryenin verdiği standart hizmet, aynı gün içinde teslimat yapmaktır. Aynı gün içinde birden fazla teslimat alacağı ve teslim edeceği için kurye, kendine bir güzergâh planı çıkarır.

Kurye deyince

Express kuryelerin farkı, normal kuryeye göre daha hızlı olmasıdır.  Ayrıca Express kuryenin diğer bir adı “hızlı kurye”dir. VİP kurye diğer bir adı ise “Özel kurye”dir. Özel kurye teslimat süresi en kısa olan kuryedir(1.bölgede 40 dakika), bu yüzden başka paketleri almaya gitmesi mantıklı değildir. Eğer kurye, başka paketleri almaya giderse zaman kaybeder ve bu kuryeyi telaşlandırır bu da kuryeyi, paketi, trafiği tehlikeye atar. Express kurye ya da VİP kurye olmak iyi bir deneyim ister. Bu deneyim A ehliyeti alana kadarki 4 yıllık eğitimle olmaz. Express kurye ve özel kurye normal kurye olmaktan çok farklı bir iş değildir. Sadece iyi ve uzun süreli bir deneyim ister.

Kadıköy Tuzla dan çok daha kalabalık bir ilçedir.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Kurye farkları nelerdir?

Sürekli duyduğunuz moto kurye kavramını yazılarımızda anlatmaya çalışıyoruz. Bu son zamanlarda sürekli kullandığımız motosikletli kurye olayını tekrar anlatmak istemiştik. Kurye farkları nelerdir? Kaç çeşit kurye vardır?

Kurye motosikleti

Kurye ekipmanları çalışmanın ve hizmetin en iyi şekilde yapılması için gereklidir. Gönderinin taşınması ve yerine sağ salim ulaşması için elemanın tam ekipmanlı olması gerekmektedir. Özellikle kış mevsiminde dikkat edilmesi gereken hususlar sürüşü iyileştirmektedir.

Kurye Hakkında Bilgilendirme

Kurye hakkında bilgilendirme yaparken bazı konulara önem göstermek gerekiyor. Özellikle pandemi ile artan motosikletli taşıma sektörü aslında 30 yıllık bir geçmişe sahiptir. Çok bilinmese de özellikle kurumsal firmalar bu süre boyunca sürekli kurye hizmeti almışlardır.

Motosiklet kazaları

Motosiklet kazaları deyince aklımıza ilk kuryeler geliyor. göz önünde oldukların mı yoksa gerçekten kazaların aktörü hep onlar mı? Bu...
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!