En faydalı kurye

Kurye hizmeti zamandan tasarruf ederek işlerin yürümesine destek olmaktadır. Kalabalık şehirlerde ulaşımın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Kryenin faydaları işte tam da burada devreye giriyor. Aslında kurye ye ödediğiniz ücretin daha fazlasını tasarruf etmiş oluyorsunuz.

0
697

İstanbul genelinde konuşmak gerekirse kısa mesafeler bile trafikte sorun olabiliyor. Hele ki şehrin iki yakasına gönderi yapacaksanız daha da zor olmaktadır. Örnekler le anlatalım: Kadıköy den Ambarlı gümrüğüne evrak göndereceksiniz. Yaklaşık 40 km lik bir mesafe için süre tahminlerine bakalım. 100km hızla giden aracınız olsa 25 dakikada gitmeniz gerekiyor. Ancak siz 25 dakikada kadıköy den bile çıkamazsınız. aracınızla 120 – 150 dakika da gidebileceğiniz bu mesafenin birde geri dönüşü olacak. iki kat yakıt ile masrafınız olacak. 4 saatten fazla da trafikte zaman geçireceksiniz. Oysa kurye bu işi 120 dakikada yapabilir. Kurye faturasını da masraftan düşerek tasarrufu arttırabilirsiniz.

Kurye ücreti %50 kazandırır

Bu kez örneği daha yakın yerden verelim. Ortaköy den Cevizlibağ Topkapı matbaacılar sitesine kurye ihtiyacınız var. Kendi aracınızla 17 km de bitebilecek bir iş. Toplu taşıma ile önce minibüs, sonra metrobüs sonra yürümeniz gerekmektedir. Biraz spor yapmış olabilirsiniz ama toplu taşımalardaki kalabalık sizi rahatsız edebilir. Tabi dönüş yolunda da aynı durumları yaşayacaksınız. Oysa kurye bu işi sizin için 60 dakikada yapabilir. Ne toplu taşıma, ne trafik derdiniz olmamaktadır.

Kurye hizmeti her zaman avantajlıdır. Hizmet asla lüks değildir. Dahası İstanbul da yaşayanlar için zaruri bir ihtiyaçtır. İş olarak verimli olacağımız zamanı trafikte geçirmek istemezsiniz. O zamanı işinize ayırarak kazanç elde edebilirsiniz.

Kış mevsiminin gelmesi ile değişen hava şartları da sizi etkilemektedir. Yağmur çamur demeden size hizmet eden kurye 7/24 esasında da çalışmaktadır. Mesai harici acil işlerinizde de gönderi ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

İstanbul dışındaki illere aynı gün teslimatlı gönderilerinizle de size destek olmaktadır. Gümrük ten sağlığa, gıda dan eğitime kadar her sektöre hizmet etmektedir. Resmi kurumlarda da yapılacak işlerinizde destek alabilirsiniz.

Kurye hizmeti pahalı değil aksine tasarrruf etmenizi sağlamaktadır. Hesabınızı yapabilirsiniz.