KuryeKurye ne kadar uzağa taşıyabilir.

Kurye ne kadar uzağa taşıyabilir.

Kurye ne kadar uzağa taşıyabilir sorusunun cevabı ülke sınırları içinde her yer olacaktır. Taşıma bedeli ödendikten sonra süre uygunsa kurye taşımayı gerçekleştirmektedir. Burada kurye nin işini nasıl yaptığı önemlidir.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

 

Tabiki konuştuğumuz şehir içinde kurye taşımacılığıdır. Ancak bizim gibi bazı şirketler komşu illere sıklıkla gönderi taşımacılığı yapmaktadır. Bursa ve Kocaeli en çok gönderi taşıdığımız şehirlerdir. Feribot yada otoyol imkanları süreyi daha da kısaltmakta işimizi kolaylaştırmaktadır. Ücret ve süre de anlaştığımız sürece müşterilerimize en iyi hizmetiKurye deneyimi çok önemlidir. vermeye devam edeceğiz.

Kurye işinde ücretlendirme mesafelere ve teslimat süresine göre değişmektedir. mesafe uzadıkça ücret masraflar la orantılı artmaktadır. Bazı durumlarda daha kısa mesafeler daha pahalı olmaktadır. Burada süre seri gitmeyi gerektirdiği için fiyat yukarı yönlü artmaktadır. Müşteri bazı durumlarda zamanın paradan daha önemli olduğunu bildiği için buna göre davranır. Her ne kadar bu işlem farklı yorumlansa da işin yapılabilir olması önemlidir.

Bursa İstanbul ne kadar sürer.

İstanbul dan gönderinin alınacağı yer belirleyici olacaktır. Eğer Avrupa yakasında ise süre haliyle artacaktır. Fiyatlandırma ilk önce mesafeye göre yapılmaktadır. Otoyol ile 150 km civarında olan mesafe genellikle direk gidilen rotalardandır. İşin nev’i ile orantılı bir fiyat verilmektedir. Fiyat değişkenliği sadece mesafe ve süreye göre değişmektedir. Dolayısı ile oranlar bellidir.

Aynı işlemler İstanbul’ un Trakya komşusu Tekirdağ ve Edirne içinde geçerlidir. Mesafeler ve süreler fiyatı belirlemektedir.

Daha uzak rotalarda ise süre kavramı yerini mesafeye bırakır. Neticede İzmir’ e gidilmesi gereken süre bellidir.
Aynı şekilde Ankara’ ya yada Antalya’ ya mesafeler belirleyicidir.

Taşınacak gönderinin mahiyeti aynı gün içinde bitecek bir işlem gibi düşünülmektedir. Adliye yada tapu dairesine yetişecek asıl evrak olmaktadır. Kargo ile ertesi gün hatta bazı durumlarda 2 gün sonra teslim olabilmektedir. Genellikle şehrin taşra sına yapılan teslimatlar da işlemler gecikmektedir.

Kurye beklemeyeceği için direk adrese yönelir ve her zaman kargodan daha hızlıdır.
Biz Şehir içinde olduğu gibi şehir dışında da en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.
Kurye ne kadar uzağa taşıyabilir sorusunun cevabı müşterilerimizi memnun ettiğimiz sürece güzel ülkemizin her yeri olmalıdır.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Bağcılarda Kurye trafiği nasıl işler?

Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası'nda bir ilçedir. İstanbul'un ilçeleri arasında en fazla nüfusa sahip 3. ilçedir. Eskiden nüfus artış hızı çok yüksek olan Bağcılar, 2021 yılında İstanbul ilçeleri arasında en az nüfus artış hızına sahip 5. ilçe olmuştur.

Olumsuz hava şartları ve motosikletli kurye

Hava şartları ve Motosikletli kurye yada moto kurye açık alanda yapılan bir meslektir. Bunu artık bilmeyen yoktur. Hava şartları ve kurye ise mesleğin ayrılmaz yol arkadaşlarıdır. Öyleki hava yı iyi analiz edemeyen kurye yolda kalır. Teknolojiyi ne kadar kullanırsa kullansın moto kurye havayı iyi koklamak zorundadır.

Fatih bölgesinde kurye hizmetleri

İstanbul, var olduğu en eski zamanlardan beri yerleşimin kale surları içinde olduğu bir şehir dir. Kale surları yani sur içi denilen yer daha çok gelişmiş bölge olmaktadır. Gelişimin fazla olması bu bölgenin ticaret merkezi olduğu anlamına gelmektedir. Sur dışında yaşamak daha zor olacağı için yerleşim olarak ta bu bölge önemlidir.

Tuzlada kurye hizmeti

Metropol İstanbul’un güneyindeki son ilçe Tuzla’dır. Ayrıca Tuzla, Türkiye'nin kalabalık ilçelerinden biridir.
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!