KuryeKurye ne kadar uzağa taşıyabilir.

Kurye ne kadar uzağa taşıyabilir.

Kurye ne kadar uzağa taşıyabilir sorusunun cevabı ülke sınırları içinde her yer olacaktır. Taşıma bedeli ödendikten sonra süre uygunsa kurye taşımayı gerçekleştirmektedir. Burada kurye nin işini nasıl yaptığı önemlidir.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

 

Tabiki konuştuğumuz şehir içinde kurye taşımacılığıdır. Ancak bizim gibi bazı şirketler komşu illere sıklıkla gönderi taşımacılığı yapmaktadır. Bursa ve Kocaeli en çok gönderi taşıdığımız şehirlerdir. Feribot yada otoyol imkanları süreyi daha da kısaltmakta işimizi kolaylaştırmaktadır. Ücret ve süre de anlaştığımız sürece müşterilerimize en iyi hizmetiKurye deneyimi çok önemlidir. vermeye devam edeceğiz.

Kurye işinde ücretlendirme mesafelere ve teslimat süresine göre değişmektedir. mesafe uzadıkça ücret masraflar la orantılı artmaktadır. Bazı durumlarda daha kısa mesafeler daha pahalı olmaktadır. Burada süre seri gitmeyi gerektirdiği için fiyat yukarı yönlü artmaktadır. Müşteri bazı durumlarda zamanın paradan daha önemli olduğunu bildiği için buna göre davranır. Her ne kadar bu işlem farklı yorumlansa da işin yapılabilir olması önemlidir.

Bursa İstanbul ne kadar sürer.

İstanbul dan gönderinin alınacağı yer belirleyici olacaktır. Eğer Avrupa yakasında ise süre haliyle artacaktır. Fiyatlandırma ilk önce mesafeye göre yapılmaktadır. Otoyol ile 150 km civarında olan mesafe genellikle direk gidilen rotalardandır. İşin nev’i ile orantılı bir fiyat verilmektedir. Fiyat değişkenliği sadece mesafe ve süreye göre değişmektedir. Dolayısı ile oranlar bellidir.

Aynı işlemler İstanbul’ un Trakya komşusu Tekirdağ ve Edirne içinde geçerlidir. Mesafeler ve süreler fiyatı belirlemektedir.

Daha uzak rotalarda ise süre kavramı yerini mesafeye bırakır. Neticede İzmir’ e gidilmesi gereken süre bellidir.
Aynı şekilde Ankara’ ya yada Antalya’ ya mesafeler belirleyicidir.

Taşınacak gönderinin mahiyeti aynı gün içinde bitecek bir işlem gibi düşünülmektedir. Adliye yada tapu dairesine yetişecek asıl evrak olmaktadır. Kargo ile ertesi gün hatta bazı durumlarda 2 gün sonra teslim olabilmektedir. Genellikle şehrin taşra sına yapılan teslimatlar da işlemler gecikmektedir.

Kurye beklemeyeceği için direk adrese yönelir ve her zaman kargodan daha hızlıdır.
Biz Şehir içinde olduğu gibi şehir dışında da en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.
Kurye ne kadar uzağa taşıyabilir sorusunun cevabı müşterilerimizi memnun ettiğimiz sürece güzel ülkemizin her yeri olmalıdır.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Sosyal Medya Kuryeleri

Sosyal medya kuryeleri ni günümüzde her köşe başında görebiliyoruz. Ancak ister istemez dışarıda gördüğümüz her motosikletliye kurye muamelesi yapabiliyoruz. Özellikle iş tanımını bilmediğimizden haberlerde, sokakta gördüğümüz her motosikletliye kurye diyoruz.

Kadıköy Kurye

Kadıköy, İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan kalabalık ilçelerden biri, genç nüfusun uğrak yeridir. Aynı zamanda büyük bir tekstil pazarına sahiptir. Bu yüzden kadıköy kurye çağırabilirsiniz.

Eczane Kuryesi

Hava şartları ve Kurye

  İstanbul bulunduğu coğrafya sebebiyle 4 mevsimi yaşayan dünya metropollerinden biridir. Hava şartları bize yerinde ve zamanında mevsimsel durumları hissettirmektedir....
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!