KuryeMotosiklet kazaları

Motosiklet kazaları

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Motosiklet kazaları deyince aklımıza ilk kuryeler geliyor. göz önünde oldukların mı yoksa gerçekten kazaların aktörü hep onlar mı? Bu konuya açıklık getirelim. Motosikletin faydaları kadar zararlarını da anlatalım.

Her kul yapısı makine /cihaz gibi motosiklet te bazı kurallara göre kullanılırsa faydalı olmaktadır. Eğer bu kurallar aşılırsa farklı ve olumsuz tabirler ile anılmaktadır. Örneğin ” şeytan icadı”..

Motosikletler kullanılmadıkları sürece kimseye zarar vermezler. bıraktığınız yerde yıllarca durabilirler. Ancak Motosikleti kullanan kişi ona hükmedemezse sonuçlar değişmektedir.

Bisiklet ile araba kullanan kişinin motosikleti kullanacağı söylenmektedir. Netice de denge unsuru ile makinanın kullanımıdır. Ancak bazı dinamikler vardır ki olayın bu kadar basit olmadığını kanıtlar. Eğer siz bütün hafta toplu taşıma yada arabanızla işe gidip geliyorsanız olay bambaşka olacaktır. Hafta sonu rahatlamak için kullanılan bir kaç km yol kıstas değildir. Ancak çok dikkat edilmelidir. Kuralların araba yada toplu taşımaya göre çözümlenmesi sorun çıkarmaktadır.

Dinlenmek için sürmek

Hele hafta sonu uzun sürüşler ve alkol işin içine girince refleksler kaybolmaktadır. Altınızda onlarca beygir gücündeki makine sizi dinlemeyi bırakır ve kaçınılmaz son gelmektedir. Özellikle bu durumları duyuyoruz ve üzülüyoruz.
Ancak işi gereği her gün motosiklet sürenlerde bulunmaktadır. Moto kurye ler resmi tatiller dahil sürekli motosiklet üzerinde çalışmaktadır. Hayatları buna bağlı olduğu için tecrübeleri üst seviyededir. Onlar için her gün işe başlamak ve akşam eve geri dönmek önemlidir. Şehrin bir ucundan diğerine evrak taşırken hep bunu düşünmektedirler. Bizim duyduğumuz sürekli moto kurye kaza haberleri daha dikkatsiz kişilerin karıştığı olaylardır.

Kurye önce dikkatli sürmek zorundadır. Sonra işin gereği olan kurallara uymalıdır. Müşteri memnuniyeti için kendini tehlikeye atmaz. Kurallar çerçevesinde teslimat sürelerini bildirir. Oyalanmaz ve seri bir şekilde işi teslim eder.

Rotaları çizerken elindeki teslimat sırasını asla kaybetmez. Kurye emniyeti bütün bunların toplamı ile gerçekleşir. İş sadece taşımak değildir. Mesafeleri zamanla kısaltmak en önemli kurallardandır. Ancak biraz geç gitmek hiç gitmemekten iyidir.

Her gün biter ve ertesi gün yenisi başlar.
Kurye için bu devamlılık önemlidir.

Kaynak

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Düzenli Bayrampaşa

Küçük olmasına oranla etrafındaki 4 ilçe ile bütün gibi çalışabilmektedir. sanayi bölgeleri kadar ikamet alanlarının çokluğu hem bireysel hem de kurumsal kurye kullanımını arttırmaktadır.

Kurye ne kadar uzağa taşıyabilir.

Kurye ne kadar uzağa taşıyabilir sorusunun cevabı ülke sınırları içinde her yer olacaktır. Taşıma bedeli ödendikten sonra süre uygunsa kurye taşımayı gerçekleştirmektedir. Burada kurye nin işini nasıl yaptığı önemlidir.

VIP kurye – Moto kurye kavramı

Moto kurye hizmeti, kullanıcılara kolay ve güvenilir teslimat olanağı sağlıyor. Ancak moto kurye hizmeti bununla sınırlı değil, kendi içinde kullanıcıların ihtiyacına yönelik özel hizmetler barındırıyor. Vip kurye, ekspres kurye gibi.

Maltepe de Kurye Nasıl Çağrılır

Maltepe de kurye anadolu yakasında gelişmiş bir bölge olan Maltepe yi kapsamaktadır. Denize kıyısı olan ve sınırlarında aydos ormanlarının...
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!