Deneyimli Kuryenin Önemi

Deneyimli kuryenin önemi, müşterinin memnuniyeti ile orantılıdır. Kuryenin yıllarca çalışmış olması müşteri memnun olmadıktan sonra malesef yeterli değildir. motosikletli kuryelikte İki öncelik vardır. Kuryenin sağlığı ve gönderinin vaktinde yerine ulaşmasıdır.

0
672

 

İnsanlar kurallara uymadan hızlı giden kuryeleri işini yapıyor olarak yorumlayabilirler. Yada kuryeler kendilerini hızlı gittikleri sürece iyi kurye olarak sanabilirler. İki tarafta işe yanlış taraftan bakmaktadır. Kuryelik hızlı gitmek değil, seri gitmektir. ne kadar seri gittiğin ile ne kadar güvenli gittiğin orantılıdır. Biz işimizi yaparken uyulması gereken bütün kurallara uymaya çalışıyoruz. Bu yüzden de Nur Kurye kendini deneyimli ve başarılı görmektedir.

Şimdi bu başarıyı açalım. Nur kurye olarak istanbul içerisinde ve komşu illere hizmet ediyoruz. Kuryelik mesleğinin aynı gün teslimatı kuralına her zaman uyarız. Müşterimiz aksini söylemedikten sonra teslimatlar verdiğimiz sürede tamamlanır. Bazı durumlarda ertesi gün teslimat yapılabilir. Ancak bu müşteri onayı olmadan yapılmaz. Özellikle şehir dışı işlerimiz için uzun yolda bize avantaj kazandıracak motosikletleri kullanıyoruz.

Zamanı belirtmek çok önemli

Gönderinin alım ve teslimat sürelerini deneyimlerimize göre dogru ve yanılma payı ile veriyoruz. Böylece olası zaman kayıplarını da müşteriye bildirmiş oluyoruz. Yol üstünde birden fazla gönderi olması durumunda zaman kaybetmemek için farklı elemanlarımıza görevler veriyoruz. Onarabileceğimiz arızaları gidermek için yanımızda gerekli ekipmanları taşıyoruz. Hava durumunu önceden takip edip şartlara göre kıyafet bulunduruyoruz. Bizi taşıyan araçlarımızın bütün bakımlarını vaktinde ve yetkili servislere yaptırıyoruz.

Önceliğimiz sağlığımız ve müşteri memnuniyeti olduğu için kurallara uyarak kalitemizi sürekli geliştirerek hareket ediyoruz. Hizmet kapasitemizi bilerek yapabileceğimiz işleri alıyoruz. Yapamayacağımız işleri müşteri memnuniyeti için almıyoruz. Her akşam evlerimize sağ salim dönmeyi planlıyoruz. Her yeni güne hep aynı moral motivasyonla çıkıp olumsuzlukları işimize yansıtmamaya gayret ediyoruz.

Nur Kurye olarak İstanbul’ un her yerinde deneyimli ekibimizle hizmet vermeye gayret ediyoruz. Komşu illere hizmet ederken bütün önlemlerimizi alıyoruz.
Müşterilerimizin her zaman yanında ve hizmetindeyiz.
20 yılı aşan deneyimlerimizle sektöre katkı vermeye devam edeceğiz.
Önce sağlık sonra müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeyeceğiz.