Müşteri gözüyleKurye hizmeti pahalı değildir.

Kurye hizmeti pahalı değildir.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Hizmeti alırken mutlaka iyi değerlendirmek gerekir. Sadece cebinizden çıkan parayı sayarak değer biçemezsiniz. Diğer dinamiklere bakınca Kurye hizmeti pahalı gelmeyecektir.

Büyük şehirlerde trafik en büyük sorun. Ulaşım ana arterlerde hızlı ilerlerken ara sokaklara erişemiyor. Mutlaka farklı araç değiştirmek gerekiyor. Sadece araçla bitmiyor ve yaya olarak ta aramak gerekiyor. Olaya farklı yönleri ile bakalım.

Tuzla dan Şehrin herhangi bir yerine kurye gönderisi yapacaksınız. Postahane mahallesinden minibüs yada otobüsle en yakın metro ya gitmeniz gerekecek. Metro ile Kadıköy e kadar düz bir hatta gidebilirsiniz. İskelede indikten sonra tramvay ile Bahariye ye çıkıp gönderiyi teslim edebilirsiniz. 20 lira yol parası ve 1 saatte geldiniz. Bunu ikiyle katlayın ve biraz rötar la 3 saati gözden çıkarın. Oysa 70-80 liraya bu işi kuryeye verebilirdiniz. Kaybettiğiniz 3 saatte ofiste farklı bir işi tamamlayabilirdiniz.

Mecidiyeköy den Bayrampaşa yada Bağcılar 100.yıl mahallesine kurye gönderelim. İnanın bu Tuzla – Kadıköy hattından daha sıkıntılı olacaktır. Tabi toplu taşımada pandemi etkisini hiç konuşmadık daha.

Kurye ücreti size fazlasıyla geri döner

Olaya zaman kaybı olarak bakalım. Günümüzde en değerli şey zamandır. Telefonda bile açılmayan resmi hemen geçiyoruz. Çünkü beklemek istemiyoruz. O zaman diliminde başka işler yapmak istiyoruz. Kurye hizmeti de tam bu şekilde ilerler. Sizin için en değerli olan şeyi size kazandırır. Zamanın ne kadar değerli olduğunu ancak kaybedince anlarsınız. Proje yetişmeyince sabahlamak gerekir. Geciken iş teslimatları geç tahsil edilen hak edişler olur.

Kurye hizmeti pahalı olsaydı şehrin yarısından fazlası kullanmazdı. Günlük 30bin kayıtın döndüğü İstanbul da Kurye hizmeti alan herkes kazançlıdır. Bu her zaman para olmaz ama kazanç kazançtır. Zaman, benzin, otopark, toplu taşıma, kaza riski, pandemi diye listeyi uzatabiliriz.
Kendinizi ve zamanınızı tehlikeye atmadan Kurye ile her türlü kazanırsınız.

Ancak Hizmeti abartıp aynı sitede kurye hizmeti istemeyin tabi ki. Kurye hizmeti sizin sağlığınız için mutlaka hareket edin. Spor yapın.
Sağlıklı yaşayın. Zamanın değerini en iyi zamanı değerlendirenlerden olun.
Sağlıkla kalın, Nur Kurye hizmetini kullanın.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Fatih bölgesinde kurye hizmetleri

İstanbul, var olduğu en eski zamanlardan beri yerleşimin kale surları içinde olduğu bir şehir dir. Kale surları yani sur içi denilen yer daha çok gelişmiş bölge olmaktadır. Gelişimin fazla olması bu bölgenin ticaret merkezi olduğu anlamına gelmektedir. Sur dışında yaşamak daha zor olacağı için yerleşim olarak ta bu bölge önemlidir.

Kurye lerin Dört Mevsimle İmtihanı

Kuryelik mesleğinin tehlikeli işler sınıfına girdiğini biliyor muydunuz? Kuryelik Popüler hale geldikçe daha çok dillerde dolaşır oldu. Özellikle bilindik şirket ve oluşumlar nedeniyle gündelik hayatın bir parçası haline geldi. Ama aslında kuryelik hakkında çok az şey biliyoruz. Her şeyden önce kurye küçük bir motosikletle mahallede damacana su taşıyan kişi değildir. Köşedeki büfeden yemek getiren de kurye değildir. İnsanlar gördüğü her motosikletli teslimatçıyı kurye sandığından ortada büyük bir karışıklık var. Dahası bu işi basit görme durumu söz konusu...

Kurye Yılmıyor Hiç Durmadan Çalışıyor

İş hayatında paket ulaşımının vazgeçilmesi olan kuryeler, Covid19 pandemisi ve kapanma kararı ile daha da kıymetli hale geldi. Bu büyük ihtiyaç, özellikle moto kuryelerin daha göz önünde bulunmasını sağladı.

Eczane Kuryesi

reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!