Müşteri gözüyleKurye hizmeti pahalı değildir.

Kurye hizmeti pahalı değildir.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Hizmeti alırken mutlaka iyi değerlendirmek gerekir. Sadece cebinizden çıkan parayı sayarak değer biçemezsiniz. Diğer dinamiklere bakınca Kurye hizmeti pahalı gelmeyecektir.

Büyük şehirlerde trafik en büyük sorun. Ulaşım ana arterlerde hızlı ilerlerken ara sokaklara erişemiyor. Mutlaka farklı araç değiştirmek gerekiyor. Sadece araçla bitmiyor ve yaya olarak ta aramak gerekiyor. Olaya farklı yönleri ile bakalım.

Tuzla dan Şehrin herhangi bir yerine kurye gönderisi yapacaksınız. Postahane mahallesinden minibüs yada otobüsle en yakın metro ya gitmeniz gerekecek. Metro ile Kadıköy e kadar düz bir hatta gidebilirsiniz. İskelede indikten sonra tramvay ile Bahariye ye çıkıp gönderiyi teslim edebilirsiniz. 20 lira yol parası ve 1 saatte geldiniz. Bunu ikiyle katlayın ve biraz rötar la 3 saati gözden çıkarın. Oysa 70-80 liraya bu işi kuryeye verebilirdiniz. Kaybettiğiniz 3 saatte ofiste farklı bir işi tamamlayabilirdiniz.

Mecidiyeköy den Bayrampaşa yada Bağcılar 100.yıl mahallesine kurye gönderelim. İnanın bu Tuzla – Kadıköy hattından daha sıkıntılı olacaktır. Tabi toplu taşımada pandemi etkisini hiç konuşmadık daha.

Kurye ücreti size fazlasıyla geri döner

Olaya zaman kaybı olarak bakalım. Günümüzde en değerli şey zamandır. Telefonda bile açılmayan resmi hemen geçiyoruz. Çünkü beklemek istemiyoruz. O zaman diliminde başka işler yapmak istiyoruz. Kurye hizmeti de tam bu şekilde ilerler. Sizin için en değerli olan şeyi size kazandırır. Zamanın ne kadar değerli olduğunu ancak kaybedince anlarsınız. Proje yetişmeyince sabahlamak gerekir. Geciken iş teslimatları geç tahsil edilen hak edişler olur.

Kurye hizmeti pahalı olsaydı şehrin yarısından fazlası kullanmazdı. Günlük 30bin kayıtın döndüğü İstanbul da Kurye hizmeti alan herkes kazançlıdır. Bu her zaman para olmaz ama kazanç kazançtır. Zaman, benzin, otopark, toplu taşıma, kaza riski, pandemi diye listeyi uzatabiliriz.
Kendinizi ve zamanınızı tehlikeye atmadan Kurye ile her türlü kazanırsınız.

Ancak Hizmeti abartıp aynı sitede kurye hizmeti istemeyin tabi ki. Kurye hizmeti sizin sağlığınız için mutlaka hareket edin. Spor yapın.
Sağlıklı yaşayın. Zamanın değerini en iyi zamanı değerlendirenlerden olun.
Sağlıkla kalın, Nur Kurye hizmetini kullanın.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Kurye Çantası Moto Kuryelerin Olmazsa Olmazı

Motosiklet kullanan bireylerin korunmak için kask, dizlik, gözlük, kurye çantası, rüzgarlık gibi ekipmanlara ihtiyacı vardır. Bu ekipmanların bazıları kazalardan korunmak ve hasarı minimuma indirmek için kullanması zorunlu ekipmanlardır. Bazıları ise sürüş kalitesini artırma, bagaj gibi kişisel ihtiyaçlar için tercihe bağlı kullanılan ekipmanlardır.

Deneyimli Kuryenin Önemi

Deneyimli kuryenin önemi, müşterinin memnuniyeti ile orantılıdır. Kuryenin yıllarca çalışmış olması müşteri memnun olmadıktan sonra malesef yeterli değildir. motosikletli kuryelikte İki öncelik vardır. Kuryenin sağlığı ve gönderinin vaktinde yerine ulaşmasıdır.

Kurye yetiştirir

  son bahar ile birlikte okullar açılmaktadır. Okullara bağlı olarak servisler trafikte daha fazla kalabalık oluşturmaktadır. Böylece zaten fazla olan...

Trafik asla bitmeyecek!

Evet bu doğru bir tespit. Ne yaparsak yapalım özellikle İstanbul da trafik sorunu bitmeyecek. Basitçe örneklersek, 10 sene önce İstanbul...
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!