BölgelerİlçelerDüzenli Bayrampaşa

Düzenli Bayrampaşa

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Bayrampaşa kurye, şehrin en küçük ilçelerinden olmasına rağmen en çok aranan anahtar kelimelerden dir. İstanbul nüfusunun nerdeyse %3 ü Bayrampaşa kurye çağırmaktadır. Küçük olmasına oranla etrafındaki 4 ilçe ile bütün gibi çalışabilmektedir. sanayi bölgeleri kadar ikamet alanlarının çokluğu hem bireysel hem de kurumsal kurye kullanımını arttırmaktadır.

Bayrampaşa Gaziosmanpaşa kurye, Eyüpsultan kurye, Zeytinburnu kurye ve Esenler kurye ile çevrilidir. İstanbul un en kalabalık ilçelerindendir. Nüfusun nerdeyse tamamı dikey mimari ile yerleşen binalardır. 11 mahalleden oluşmasına rağmen dar alanda kalabalık bir yerleşime sahiptir.
Her ne kadar Esenler otogarı olarak anılsa da büyük İstanbul Otogarı bu ilçe sınırları içinde bulunmaktadır. Bu yüzden otogar kurye araması yapılabilmektedir. İlçe eski hantal görüntüsünden modern bir görüntüye geçiş aşamasındadır. Otogarın arkasına açılmış olan Carrefoursa ve Bahusus, merkezde belediyenin yanında açılan Turkuazoo ilçenin ticari hayatını canlandırmıştır.

Önemli ticaret merkezi

Demirkapı Caddesi, Bayrampaşa’nın ticaret merkezi sayılabilir. Ayrıca yeni açılan IKEA semtin tanınmasına sebep olmuştur. 2009 yılının sonlarına doğru yapımı tamamlanan Forum İstanbul AVM hizmete açılmıştır. Önemli mahalleleri kurye kullanımında ön plana çıkmaktadır. Kartaltepe kurye bunlardan biridir. Kocatepe kurye ise forum İstanbul Avm ile daha da değerlenmiştir.
Bayrampaşa 1990 yılından sonra ilçe olmuştur. bu sebeple cadde ve sokakları planlı bir şekilde görünmektedir. Bu düzene rağmen nüfus artışı özelikle araç trafiğini yoğunlaştırmaktadır.
Terazidere kurye ise sanayi bölgeleri olarak geçmektedir. Bu bölgedeki tekstil ve demir üretim haneleri mevcuttur.
Çevresindeki bölgelerden Cevizlibağ kurye aranılan anahtar kelimelerden olmaktadır. bölgenin ticaret ve sanayi siteleri güney kısmında bulunmaktadır. Bu yüzden de kurye ler bu bölgelerde konuşlanabilmektedir. D-100 karayoluna çok uzak olmaması da bu yönden kurye geçişlerine imkan vermektedir.

Tem otoyolu geçişin den de rahat ulaşım sağlanabilmektedir. Kurye kayıtlarında bu bölgeden de hazır durumda bekleyebilmektedirler.
Bayrampaşa içerisinde kurye gönderisi nerdeyse olmamaktadır. gönderiler İstanbul un her yerine ve her saatte çıkabilmektedir. Hızlı kurye ve seri kurye hizmetleri verilebilmektedir.
Bayrampaşa da Gece kurye ve VIP kurye hizmetleri de sıklıkla aranılan kurye kayıt kelimelerinden olmaktadır.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Seri kurye olmanın kriterleri nelerdir?

Moto Kurye olabilmenin koşulları nelerdir? Karşımıza çıkan her kurye işini iyi yapabilir mi? Kurye olabilmek bu kadar kolay mı?

Deneyimli Kuryenin Önemi

Deneyimli kuryenin önemi, müşterinin memnuniyeti ile orantılıdır. Kuryenin yıllarca çalışmış olması müşteri memnun olmadıktan sonra malesef yeterli değildir. motosikletli kuryelikte İki öncelik vardır. Kuryenin sağlığı ve gönderinin vaktinde yerine ulaşmasıdır.

Kurye ve kuralları

Kurye ve kuralları nın kocaman bir yelpazeye benzediğini biliyoruz. Amacı sadece gönderiyi teslim etmek olan elamanın uyması gereken kurallardan bahsediyoruz. Tabi bazı kuralların da kuryeye uyması isteniyor ki bu bizce geçerli değildir.

Acil kurye hizmeti

Acil Kurye servisi isminden de anlaşıldığı gibi hizmetin normalden daha hızlı yapılması anlamına gelmektedir. Bu hizmet şeklinde zaman çok önemlidir. İki nokta arasındaki işlerin gönderiyi ve kuryeyi tehlikeye atmadan teslimatı yapılabilmektedir.
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!