BölgelerKadıköye kurye çağırabilirsiniz

Kadıköye kurye çağırabilirsiniz

Kadıköy İstanbul' un en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Bu yüzden de Kadıköy de kurye kayıt araması çok sayıda yapılmaktadır. İstanbul' un Anadolu yakasındaki önemli merkezlerden olan Kadıköy ulaşım açısından da merkezi konumdadır. Ulaşımın çok sayıda olması şirketlerin bu bölgedeki sayılarını artırtmaktadır. İkamet olarak kullanılan mahalleleri de kurye çağırmak konusunda kalabalık olmaktadır.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Kadıköy İstanbul’ un en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Bu yüzden de Kadıköy de kurye kayıt araması çok sayıda yapılmaktadır. İstanbul’ un Anadolu yakasındaki önemli merkezlerden olan Kadıköy ulaşım açısından da merkezi konumdadır. Ulaşımın çok sayıda olması şirketlerin bu bölgedeki sayılarını artırtmaktadır. İkamet olarak kullanılan mahalleleri de kurye çağırmak konusunda kalabalık olmaktadır.

Kadıköy, özellikle sahil bölgesi olan Osmanağa, altıyol ve Cafer ağa da ticaret anlamında yerleşmişlerdir. Bu bölgelerdeki han şeklindeki binalarda ofislerin sayısı çok fazladır. altıyol dan Söğütlü çeşme ve kuşdili caddeleri kurye aramalarının çok yapıldığı caddeler olmaktadır. Salı pazarı bölgesi de dükkan ticaretinin yapılabildiği bölgeler olmaktadır. Moda bölgesi ve Bahariye caddesi sanat sokakları ile eğlence mekanları ile yoğunlaşmaktadır. Bu bölgeden de Kadıköy de kurye talebi gelmektedir.

Kurye ticaret merkezinde mi, eğlence bölgelerinde mi?
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadyumu çevresindeki motosiklet mağazaları Kadıköy de kurye araması için uygun yerler olmaktadır. Kızıltoprak mahallesi ile başlayan Bağdat caddesi kalabalığın her daim var olduğu bölge olmaktadır. İstanbul’ un en bilinen piyasa bölgesi olan Bağdat caddesi Şehirde en çok kurye çağıran bölgelerdendir. Öyle ki Bağdat caddesi bostancı ya kadar hem iş merkezi hemde ikamet anlamında çok verimli bölge olmaktadır. Cadde üzerinde ki işyerleri kadar arka sokaklara da yayılan yerleşim ile kurye kayıtları verebilmektedir.

Ziverbey bölgesi de Bağdat caddesi gibi kalabalık bir cadde çizgisidir. Fahrettin Kerim Gökay ve Şemsettin Günaltay caddeleri iki aşamada da yoğunluk sağlamaktadır. Hatta bu bölgeler her iki yönlüde kalabalıklaşmaktadır. Atatürk, İnönü ve Bayar caddeleri olan kozyatağı mahallesine de bağlanan bölge D100 karayolu arasında kalmaktadır. İş merkezlerinin bu bölgeleler de yoğunlaşması da kozyatağı ve çevresinde kurye araması yaptırmaktadır.

Kadıköy ikamet nüfusu kadar ticaret nüfusuna da sahiptir. dolayısı ile 24 saat kurye ihtiyacı duymaktadır. Kadıköy de 7/24 kurye araması da yapılmaktadır. Özellikle gece kurye ve VIP kurye işlemler için nöbetçi kuryeler bulunmaktadır. Kalabalığın çok olduğu bu bölge Kadıköy de kurye aramasında ilk sıralarda çıkmaktadır.

Kadıköy de kurye hizmeti en çok ihtiyaç duyulan kurye aramalarından olmaktadır.

 

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

kurye hazırlıkları

Yeri geldiğinde aylarca hafta sonu tatil yapacak vakit bulamaz. Mayıs ayıda bu tip aylardandır. Okulların kapanmasına yakın zamanda işler yoğunlaşır. Kurye hazırlıklarını her mevsim için ayrı ayrı yapmaktadır.

Beşiktaş ın her yerinden kurye çağırabilirsiniz

Beşiktaş İstanbul' un en güzel ilçelerinden biridir. Belki de bu sıralama yapılsa ilk beşe mutlaka girecektir. Çarşısı ile, akaretleri ile, Maçka sı ile Dikilitaş ı ile. Beşiktaş o kadar büyüktür kü aslında, mahalleleri bile birer ilçe kadar anılır, bilinir.

Kış mevsimi ve kurye

Mevsimin en güzel yanı insanın şartlarını değerlendirmesidir. Kış mevsimi havaların soğuması ve yağışların başlaması anlamına gelmektedir. Soğuyan hava şartlarında kuryenin de çalışma şartları zorlaşmaktadır. Okulların açılması ile oluşan trafik yoğunluğu ise teslimat sürelerini uzatmaktadır.

Değişen hava şartları

İklimler her geçen yıl değişiyor. Değişen hava şartlarına muyum sağlayan kurye ise daha verimli çalışıyor. Bu durum kuryeye yaradığından çok müşterinin aldığı hizmete olumlu yansımaktadır. Müşteri hizmeti en iyi şekilde almaktadır. Kurumsal yapıda çalışan kurye şirketlerinde bu düzen sürekli kontrol edilmektedir.
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!