BölgelerKadıköye kurye çağırabilirsiniz

Kadıköye kurye çağırabilirsiniz

Kadıköy İstanbul' un en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Bu yüzden de Kadıköy de kurye kayıt araması çok sayıda yapılmaktadır. İstanbul' un Anadolu yakasındaki önemli merkezlerden olan Kadıköy ulaşım açısından da merkezi konumdadır. Ulaşımın çok sayıda olması şirketlerin bu bölgedeki sayılarını artırtmaktadır. İkamet olarak kullanılan mahalleleri de kurye çağırmak konusunda kalabalık olmaktadır.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Kadıköy İstanbul’ un en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Bu yüzden de Kadıköy de kurye kayıt araması çok sayıda yapılmaktadır. İstanbul’ un Anadolu yakasındaki önemli merkezlerden olan Kadıköy ulaşım açısından da merkezi konumdadır. Ulaşımın çok sayıda olması şirketlerin bu bölgedeki sayılarını artırtmaktadır. İkamet olarak kullanılan mahalleleri de kurye çağırmak konusunda kalabalık olmaktadır.

Kadıköy, özellikle sahil bölgesi olan Osmanağa, altıyol ve Cafer ağa da ticaret anlamında yerleşmişlerdir. Bu bölgelerdeki han şeklindeki binalarda ofislerin sayısı çok fazladır. altıyol dan Söğütlü çeşme ve kuşdili caddeleri kurye aramalarının çok yapıldığı caddeler olmaktadır. Salı pazarı bölgesi de dükkan ticaretinin yapılabildiği bölgeler olmaktadır. Moda bölgesi ve Bahariye caddesi sanat sokakları ile eğlence mekanları ile yoğunlaşmaktadır. Bu bölgeden de Kadıköy de kurye talebi gelmektedir.

Kurye ticaret merkezinde mi, eğlence bölgelerinde mi?
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadyumu çevresindeki motosiklet mağazaları Kadıköy de kurye araması için uygun yerler olmaktadır. Kızıltoprak mahallesi ile başlayan Bağdat caddesi kalabalığın her daim var olduğu bölge olmaktadır. İstanbul’ un en bilinen piyasa bölgesi olan Bağdat caddesi Şehirde en çok kurye çağıran bölgelerdendir. Öyle ki Bağdat caddesi bostancı ya kadar hem iş merkezi hemde ikamet anlamında çok verimli bölge olmaktadır. Cadde üzerinde ki işyerleri kadar arka sokaklara da yayılan yerleşim ile kurye kayıtları verebilmektedir.

Ziverbey bölgesi de Bağdat caddesi gibi kalabalık bir cadde çizgisidir. Fahrettin Kerim Gökay ve Şemsettin Günaltay caddeleri iki aşamada da yoğunluk sağlamaktadır. Hatta bu bölgeler her iki yönlüde kalabalıklaşmaktadır. Atatürk, İnönü ve Bayar caddeleri olan kozyatağı mahallesine de bağlanan bölge D100 karayolu arasında kalmaktadır. İş merkezlerinin bu bölgeleler de yoğunlaşması da kozyatağı ve çevresinde kurye araması yaptırmaktadır.

Kadıköy ikamet nüfusu kadar ticaret nüfusuna da sahiptir. dolayısı ile 24 saat kurye ihtiyacı duymaktadır. Kadıköy de 7/24 kurye araması da yapılmaktadır. Özellikle gece kurye ve VIP kurye işlemler için nöbetçi kuryeler bulunmaktadır. Kalabalığın çok olduğu bu bölge Kadıköy de kurye aramasında ilk sıralarda çıkmaktadır.

Kadıköy de kurye hizmeti en çok ihtiyaç duyulan kurye aramalarından olmaktadır.

 

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Tuzla Kurye kayıt sayısı için etkili bir bölge olmaya başladı

Tuzla Kurye, İstanbul' un Anadolu'ya açılan kapısı ve sanayileşmenin yeni merkezlerinden biridir. Bölgenin her geçen gün Moto Kurye trafiği artmaktadır. Dolayısı ile hem bireysel hem ticari kurye gönderi sayısı artmaktadır.

Pandemi sonrası moto kurye sektörü

Pandemi sonrası moto kurye sektörünün durumu nasıl olacak? Özellikle son iki yılda pandemi sebebiyle moto kurye sektöründe her bakımdan patlama...

Kadıköy Kurye

Kadıköy, İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan kalabalık ilçelerden biri, genç nüfusun uğrak yeridir. Aynı zamanda büyük bir tekstil pazarına sahiptir. Bu yüzden kadıköy kurye çağırabilirsiniz.

Fatih bölgesinde kurye hizmetleri

İstanbul, var olduğu en eski zamanlardan beri yerleşimin kale surları içinde olduğu bir şehir dir. Kale surları yani sur içi denilen yer daha çok gelişmiş bölge olmaktadır. Gelişimin fazla olması bu bölgenin ticaret merkezi olduğu anlamına gelmektedir. Sur dışında yaşamak daha zor olacağı için yerleşim olarak ta bu bölge önemlidir.
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!