Altunizade nin konumu

0
503

İstanbul’ un en güzel yerlerinden biri olan Altunizade de Kurye en çok kullanan işlemlerden biridir. Özellikle Şehrin iki yakasında geçiş bölgesi olması çok önemlidir. Hem kuryeler için, hemde kurye sektörü için belirleyici özellikleri vardır. Anadolu yakasında olmasına rağmen Avrupa yakasına da kolay geçiş yapılabilen lokasyondur.

Altunizade moto kurye sektörü için merkez noktalardan bir tanesidir. Gönderi değişimleri için en uygun noktalardandır. Kuryelerin bekleme noktalarından olmaktadır. Anadolu yakasında nerdeyse her noktaya rahatlıkla ulaşabilecek konumda olmaktadır. Otoyol ve çevre yollar kullanılarak Tuzla organize bölgesine kısa sürede ulaşmak mümkün olmaktadır. Kadıköy ilçesine dahil her semte hızlıca ulaşılabilmektedir. Ümraniye, Sancaktepe, Çekmeköy tünel ve çevre yolu ile kısa sürede ulaşılan bir yer olmaktadır.

İki yakanın birleştiği nokta

Altunizade de Kurye hizmeti köprüyü geçmek suretiyle kısa sürede Şişli ilçesi sınırlarına ulaşabilmektedir. Anadolu dan avrupaya geçer geçmez her tarafa hızlıca erişim yapılabilmektedir. Çevre yolları kullanılarak ikitelli organize bölgesine ulaşmak mümkün olmaktadır. D100 kara yolu ile Cevizlibağ, Merter, Yenibosna ve Yeşilköy e ulaşım sağlanabilmektedir.
İstanbul’ un trafik ve ulaşım olarak en zor yerlerinden boğaz hattına erişim rahatlıkla sağlanabilmektedir. Üsküdar merkez, Kuzguncuk, Beylerbeyi ve Çengelköy kısa sürede ulaşılabilmektedir.

Çevre ulaşımı dışında Altunizade de kurye hizmeti ticaret merkezi olarak ta kullnılmaktadır. Onlarca şirket ve holding merkezinin bulunduğu Altunizade her an iletişime açık bir bölge olmaktadır. Verilen kurye kayıtları hızlıca teslim alınabilmektedir. Bu ayrıcalıkları ile İstanbul’ un en merkezi konumlarından olmaktadır.

Bölgenin iş merkezi konumunda olması trafiğin de yoğun olması anlamına gelmektedir. Araçla ulaşımın kolay olmadığı Altunizade de Kurye hizmeti mutlaka kısa sürede yapılmaktadır. Özellikle bazı bölgelerde kurye şirketleri hazırda moto kurye bulundurmaktadır. Altunizade de bu anlamda önemli lokasyonlardan olmaktadır. Mesai bitiminde dahi yani saat 18:00 den sonra bile kurye hazırda beklemektedir. Yerleşim yerlerinde yakınlı sebebiyle de evden çalışanlar için her an kullnılacak bir hizmet olmaktadır.

İstanbul da kurye sektörünün en merkezi konumlarından biri altunizade olmaktadır.
Bu yüzden altunizada de kurye hizmeti en yoğun yapılan aramalardan biri olmaktadır.