BölgelerİlçelerSancaktepe den kurye isteyebilirsiniz

Sancaktepe den kurye isteyebilirsiniz

-

Reklam alanı - post 1spot_img

İstanbul’ un en yeni ilçelerinden Sancaktepe her geçen gün büyüyor. Bölgede yapılmakta olan yeni yerleşim siteleri nüfusu büyütüyor. Özellikle bireysel kurye kullanımında rakamlar her geçen gün artıyor. Bu yüzden sizde Sancak tepe ye kurye göndermek isterseniz bizi kullanabilirsiniz.

Sancak tepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 62,41 kilometrekaredir, nüfusu 414.143’tür ve sınırları dahilinde toplam 19 mahalle vardır. Ümraniye’ye bağlı Sarıgazi, Yeni doğan ve Kartal’ın Samandıra beldelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yolları bu ilçenin sınırları içerisinden geçmektedir. Dolayısı ile yerleşim yerleri de bu hat üzerinde kurulmaya başlanmıştır. Özellik le marka site ve kompleks ler kurye kullanımı için potansiyeli büyütmektedir. Sancaktepe nin içinde kurye gönderisi almak ve yola çıkıp teslimata doğru gitmek kolaylaşmaktadır. bölgeden alınacak İstanbul Hava Limanı yönüne gönderiler kısa zamanda telim olabilmektedir. Tabi mesafenin uzun olması zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için ekspres kurye kullanılmaktadır.

Büyürken gelişiyor

Yeni bir ilçe olması sebebiyle ticari kurye kullanımının daha az görüldüğü bir ilçedir. Online platform teslimatlar daha çok görülmektedir. Buna rağmen çevre ilçelerden geçen kuryelerin güzergahı içerisinde kalmaktadır. böylece geçiş yapan kuryeler gönderi alımında zaman kaybetmemektedirler. Normal kurye gönderimi de bu bölgede bolca yapılmaktadır.

Bölgede bulunan hastaneler sayesinde eczane kuryesi de kullanılmaktadır.
Bölgeye yeni gelen plaza lar sayesinde ticari kurye gönderiminin de artacağını öngörülmektedir. Nüfusun arttığı ve gönderi sayısının da arttığı görülmektedir. Sancaktepe nin içerisinde değil ama çevresinde kurye her zaman hazır beklemektedir. Bölgeden gelebilecek kurye kayıtlarına hızlıca cevap vermek önemli bir hareket olacaktır.
Kurye şirketleri de hızlı evrak alımını sağlamak için bölgede her zaman bir yada 2 kurye bulundurmaktadır. Şehrin yeni ama hızlı gelişen bu ilçesinde hızlı evrak alımı zorunlu olmuştur. Tabiki şehrin her yerinde hızlı alıp yapılmakta ve seri teslimat yapılabilmektedir.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

En faydalı kurye

Kurye hizmeti zamandan tasarruf ederek işlerin yürümesine destek olmaktadır. Kalabalık şehirlerde ulaşımın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Kryenin faydaları işte tam da burada devreye giriyor. Aslında kurye ye ödediğiniz ücretin daha fazlasını tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Kurye deneyimi çok önemlidir.

Motosikletle en iyi gönderi teslimatını yapmak kurye deneyimi ile orantılıdır. Sadece motosiklete binmek ve navigasyona güvenmek çözüm değildir. Bir teslimat sırasında yapılması gerekenleri kısaca anlatalım.

Kurye yetiştirir

  son bahar ile birlikte okullar açılmaktadır. Okullara bağlı olarak servisler trafikte daha fazla kalabalık oluşturmaktadır. Böylece zaten fazla olan...

Moto kurye ekipmanlarından en iyi kurye çantaları

En iyi kurye çantaları , Motosikletle taşımacılık sektörünün önemli ekipmanlarındandır. Ülkemizde 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve hızla...
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!