BölgelerİlçelerSancaktepe den kurye isteyebilirsiniz

Sancaktepe den kurye isteyebilirsiniz

-

Reklam alanı - post 1spot_img

İstanbul’ un en yeni ilçelerinden Sancaktepe her geçen gün büyüyor. Bölgede yapılmakta olan yeni yerleşim siteleri nüfusu büyütüyor. Özellikle bireysel kurye kullanımında rakamlar her geçen gün artıyor. Bu yüzden sizde Sancak tepe ye kurye göndermek isterseniz bizi kullanabilirsiniz.

Sancak tepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 62,41 kilometrekaredir, nüfusu 414.143’tür ve sınırları dahilinde toplam 19 mahalle vardır. Ümraniye’ye bağlı Sarıgazi, Yeni doğan ve Kartal’ın Samandıra beldelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yolları bu ilçenin sınırları içerisinden geçmektedir. Dolayısı ile yerleşim yerleri de bu hat üzerinde kurulmaya başlanmıştır. Özellik le marka site ve kompleks ler kurye kullanımı için potansiyeli büyütmektedir. Sancaktepe nin içinde kurye gönderisi almak ve yola çıkıp teslimata doğru gitmek kolaylaşmaktadır. bölgeden alınacak İstanbul Hava Limanı yönüne gönderiler kısa zamanda telim olabilmektedir. Tabi mesafenin uzun olması zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için ekspres kurye kullanılmaktadır.

Büyürken gelişiyor

Yeni bir ilçe olması sebebiyle ticari kurye kullanımının daha az görüldüğü bir ilçedir. Online platform teslimatlar daha çok görülmektedir. Buna rağmen çevre ilçelerden geçen kuryelerin güzergahı içerisinde kalmaktadır. böylece geçiş yapan kuryeler gönderi alımında zaman kaybetmemektedirler. Normal kurye gönderimi de bu bölgede bolca yapılmaktadır.

Bölgede bulunan hastaneler sayesinde eczane kuryesi de kullanılmaktadır.
Bölgeye yeni gelen plaza lar sayesinde ticari kurye gönderiminin de artacağını öngörülmektedir. Nüfusun arttığı ve gönderi sayısının da arttığı görülmektedir. Sancaktepe nin içerisinde değil ama çevresinde kurye her zaman hazır beklemektedir. Bölgeden gelebilecek kurye kayıtlarına hızlıca cevap vermek önemli bir hareket olacaktır.
Kurye şirketleri de hızlı evrak alımını sağlamak için bölgede her zaman bir yada 2 kurye bulundurmaktadır. Şehrin yeni ama hızlı gelişen bu ilçesinde hızlı evrak alımı zorunlu olmuştur. Tabiki şehrin her yerinde hızlı alıp yapılmakta ve seri teslimat yapılabilmektedir.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

En çok tercih edilen moto kurye

Bu başlığa birden fazla yönden bakabiliriz. Hem hizmeti istenen hemde meslek olarak yapılmak istenen diyebiliriz. Tabi ki her meslekte...

Seri kurye olmanın kriterleri nelerdir?

Moto Kurye olabilmenin koşulları nelerdir? Karşımıza çıkan her kurye işini iyi yapabilir mi? Kurye olabilmek bu kadar kolay mı?

Fatih bölgesinde kurye hizmetleri

İstanbul, var olduğu en eski zamanlardan beri yerleşimin kale surları içinde olduğu bir şehir dir. Kale surları yani sur içi denilen yer daha çok gelişmiş bölge olmaktadır. Gelişimin fazla olması bu bölgenin ticaret merkezi olduğu anlamına gelmektedir. Sur dışında yaşamak daha zor olacağı için yerleşim olarak ta bu bölge önemlidir.

Herkes için Kurye

Kurye İstanbul için vaz geçilmez bir unsur oldu. Bu yüzden herkes için kurye bir slogandan daha öteye geçmiştir. Lüks ihtiyaçtan çıkalı nerdeyse 20 sene olan kuryelik her zaman herkesin ihtiyacı olacaktır.
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!