BölgelerBeyoğlu' nda kurye hizmeti

Beyoğlu’ nda kurye hizmeti

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Beyoğlu kurye
İstanbul’ un en bilinen merkezi Taksim meydanıdır. Belki de en bilinen ve en eski bölgesi de Beyoğlu olmaktadır. Öyle ki dönemlere ev sahipliği yapmış Beyoğlu içinde barındırdığı yerleri ile çok önemlidir. Beyoğlu Kurye hizmeti de bu anlamda çok önemli olmaktadır. Nerdeyse bütün yolların da Taksime çıktığı söylenir. Ancak bu merkeziyetçilik sadece İstanbul da maalesef gerçek olamamaktadır.

Güzel İstanbul’ un tarihin her döneminde kendine yer bulmuş nadir şehirlerden biridir. Aynı şekilde Beyoğlu ilçesi de Şehrin en bilinen ve en eski yerleşim yerlerinden olmaktadır. Bu kadar eski olması Beyoğlu kurye hizmeti ni daha önemli kılmaktadır. Ulaşım araçlarının Beyoğlu merkez ve çevresinden geçiyor olması çok önemlidir. Bu sayede önemli bir iş merkezi olmak durumundadır. Hem marka hemde merkezi olması iş yerlerinin çokça bu bölgede konumlanması demektir.

Hem tarihi hem modern

Bu kadar popüler olan bir bölge haliyle Beyoğlu kurye arama kelimesini sorgulatmaktadır. Beyoğlu kurye bu bölgeden rahatlıkla İstanbul’ un her yerine ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Her ne kadar Beyoğlu merkezinden geçen İstiklal caddesi araç trafiğine kapalı olsa da iş yerleri ile dolmaktadır. Caddenin batı tarafından Tünel bölgesi ve şişhane de kurye araması yapılmaktadır. Bir alt bölge olan Karaköy de kurye araması da sıkça yapılabilmektedir.

Gümüşsuyu caddesi üzerinden Dolmabahçe ve Beşiktaş ta kurye aramaları yapılabilmektedir. Mete caddesi tarafı Maçka da kurye ve Nişantaşı kurye hizmetlerini hareketlendirmektedir.
cumhuriyet caddesi Halaskar gazi caddesine bağlanarak Osmanbey kurye ve Teşvikiye kurye yönlerine devam edebilmektedir. Kurtuluş ta kurye, bomonti de kurye Feriköy de kurye aramaları da unutulmamalıdır. Ve tabi devamında Büyükdere caddesi üzerinden şişli de kurye, Mecidiyeköy de kurye  çok bilinen aramalar da yapılmaktadır.
Haliç bölgesinden Unkapanı kurye ve Eminönü kurye hizmetlerinde ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Balat ta kurye hizmeti ile ayvan saray dan çevre yollarına bağlanmak ta mümkündür.
Beyoğlu önemli binaları ile de tanınmaktadır. Pera palas, Odakule , Galatasaray lisesi bu binalardan bazılarıdır. İstiklal caddesi üzerinde bir çok ülkenin konsoloslukları da bulunmaktadır.
Bütün bu özelliklere rağmen Beyoğlu ve Taksim tam şehir merkezi olmaktadır.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Moto kuryelik bir meslektir

Tamda böyle aslında. Moto Kuryelik bir meslektir. Hatta zor bir meslektir. O kadar zordur ki, her kes bu mesleği...

Yağışta kurye ve gönderi telimatı

Teslimat yapılan taşımacılık sektörünün üç ana elemanı vardır. Bunlar, Kurye, gönderi ve müşteridir. Kurye ve gönderi en önemli iki...

Hadımköy de kurye hizmeti nasıl yapılır

İstanbul' un sanayi merkezlerinden biri Hadımköy dür. Hadımköy de kurye hizmeti ise yapılmaktadır. Bu bölge son zamanlarda fabrikaların çoğalması sebebiyle yoğunlaşmaktadır. Üretim merkezi olarak bu bölgeden şehrin diğer alanlarına gönderi yapılmaktadır. Hadımköy de kurye teslimat aşamasında da yoğunluk yaşamaktadır.

Arama Motoru Kuryeleri

SizTeknoloji sayesinde ihtiyacımız olan hizmete arama motoru üzerinden erişebiliyoruz. Ancak her sektörde olduğu gibi kendini akıllı sananlar bize de, size de zarar veriyorlar. Mutlaka çalışacağınız kurye şirketini inceleyin.
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!