BölgelerBeyoğlu' nda kurye hizmeti

Beyoğlu’ nda kurye hizmeti

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Beyoğlu kurye
İstanbul’ un en bilinen merkezi Taksim meydanıdır. Belki de en bilinen ve en eski bölgesi de Beyoğlu olmaktadır. Öyle ki dönemlere ev sahipliği yapmış Beyoğlu içinde barındırdığı yerleri ile çok önemlidir. Beyoğlu Kurye hizmeti de bu anlamda çok önemli olmaktadır. Nerdeyse bütün yolların da Taksime çıktığı söylenir. Ancak bu merkeziyetçilik sadece İstanbul da maalesef gerçek olamamaktadır.

Güzel İstanbul’ un tarihin her döneminde kendine yer bulmuş nadir şehirlerden biridir. Aynı şekilde Beyoğlu ilçesi de Şehrin en bilinen ve en eski yerleşim yerlerinden olmaktadır. Bu kadar eski olması Beyoğlu kurye hizmeti ni daha önemli kılmaktadır. Ulaşım araçlarının Beyoğlu merkez ve çevresinden geçiyor olması çok önemlidir. Bu sayede önemli bir iş merkezi olmak durumundadır. Hem marka hemde merkezi olması iş yerlerinin çokça bu bölgede konumlanması demektir.

Hem tarihi hem modern

Bu kadar popüler olan bir bölge haliyle Beyoğlu kurye arama kelimesini sorgulatmaktadır. Beyoğlu kurye bu bölgeden rahatlıkla İstanbul’ un her yerine ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Her ne kadar Beyoğlu merkezinden geçen İstiklal caddesi araç trafiğine kapalı olsa da iş yerleri ile dolmaktadır. Caddenin batı tarafından Tünel bölgesi ve şişhane de kurye araması yapılmaktadır. Bir alt bölge olan Karaköy de kurye araması da sıkça yapılabilmektedir.

Gümüşsuyu caddesi üzerinden Dolmabahçe ve Beşiktaş ta kurye aramaları yapılabilmektedir. Mete caddesi tarafı Maçka da kurye ve Nişantaşı kurye hizmetlerini hareketlendirmektedir.
cumhuriyet caddesi Halaskar gazi caddesine bağlanarak Osmanbey kurye ve Teşvikiye kurye yönlerine devam edebilmektedir. Kurtuluş ta kurye, bomonti de kurye Feriköy de kurye aramaları da unutulmamalıdır. Ve tabi devamında Büyükdere caddesi üzerinden şişli de kurye, Mecidiyeköy de kurye  çok bilinen aramalar da yapılmaktadır.
Haliç bölgesinden Unkapanı kurye ve Eminönü kurye hizmetlerinde ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Balat ta kurye hizmeti ile ayvan saray dan çevre yollarına bağlanmak ta mümkündür.
Beyoğlu önemli binaları ile de tanınmaktadır. Pera palas, Odakule , Galatasaray lisesi bu binalardan bazılarıdır. İstiklal caddesi üzerinde bir çok ülkenin konsoloslukları da bulunmaktadır.
Bütün bu özelliklere rağmen Beyoğlu ve Taksim tam şehir merkezi olmaktadır.

reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

Kuryenin çantaları

Kuryenin çantaları, kuryelerin en önemli gereçlerindendir. Kurye, taşınacak bütün gönderileri çanta yada çantaları ile taşımaktadır. Taşınacak malzemenin en güvenli şekilde gideceği yere teslim edilmesi çok önemlidir.

Kurye Yılmıyor Hiç Durmadan Çalışıyor

İş hayatında paket ulaşımının vazgeçilmesi olan kuryeler, Covid19 pandemisi ve kapanma kararı ile daha da kıymetli hale geldi. Bu büyük ihtiyaç, özellikle moto kuryelerin daha göz önünde bulunmasını sağladı.

Resmi Tatillerde Kurye Bulmak Mümkün Mü?

Bildiğimiz gibi kuryeler, gönderilerimizi 1 gün içinde gönderenden alıcıya teslim etmekle yükümlüdür. Hayatın her anında, özellikle kurumsal iş hayatında kuryelerle çalışmak da günlük rutinimize dahil olmuş durumda. Üstelik Covid19 ile birlikte, öne çıkıp kendinden bahsettirerek son zamanların gözde mesleklerinden biri haline geldi. Öyle ki günlük hayatımızda, bile acil kuryelere ihtiyaç duyabiliyoruz. Ancak özel gün ve bayramlarda acil kurye ihtiyacı her zamankinden daha fazla oluyor. Peki resmi tatillerde kurye bulmak mümkün mü?

Her yerde Moto Kurye sektörü

Pandemi de en hızlı büyüyen Moto Kurye Sektörü oldu. O kadar göz önüne çıkmaya başladı ki gündemden hiç düşmüyor....
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!