BölgelerİlçelerAvcılar sınır değil

Avcılar sınır değil

Şehrin az mahalleli ve ortalama nüfuslu ilçelerindendir. Etrafını çeviren 4 önemli ilçe ve Marmara denizi ile sahil ilçesi konumundadır. Şehir merkezine 27 km uzaklıktadır.

-

Reklam alanı - post 1spot_img

Avcılar kurye, İstanbul’un batısına doğru merkezîleşmiş bir ilçe konumundadır. Beylikdüzü ve Esen yurt ilçelerinin büyümesi ile sınır özelliğini kaybetmiştir. Metrobüs aktarma noktası ve Üniversite kampüsü ile merkezi konuma gelmiştir. Şehrin az mahalleli ve ortalama nüfuslu ilçelerindendir. Etrafını çeviren 4 önemli ilçe ve Marmara denizi ile sahil ilçesi konumundadır. Şehir merkezine 27 km uzaklıktadır.

Avcılar kurye, doğusunda Küçükçekmece gölü ve Küçükçekmece ilçeleri ile komşudur. Planlanan Kanal İstanbul bu sınırdan geçecektir. Bu bölgedeki yerleşim göl çevresi bir bölgedir. Genellikle ikametlerin olduğu ve bireysel kurye gönderilerinin verildiği bölgedir.

Kuzey de TEM otoyolu ve Başakşehir ilçeleri ile komşudur. bu bölge de yerleşim yoğunluğu yoktur.
Beylikdüzü kurye ile olan sınırı Ambarlı limanı ile tamamlanır. Bu bölgede liman hariç Dolum tesisleri bulunmaktadır. Harami Dere sanayi siteleri de bölgenin ticari merkezlerindedir. Harami dere kurye ve Ambarlı kurye sıkça yapılan işlerdendir.

Güzel İnsanlar Kenti

Kullandığı sloganı ile beraber ikametin ve küçük esnafın daha çok olduğu ilçedir. İş merkezi ve sanayiler Ambarlı bölgesinde yoğunlaşmıştır. Bu bölgede bazı holdinglere rastlamak mümkündür. Tüyap fuar alanı ile bağlantılı otel sayısı hiç te az değildir. Yerleşik olmayanlar için Avcılar kurye araması sıkça yapılan bir anahtar kelimedir.

Esenyurt ile olan sınırı dikey mimari ve fabrikaların olduğu bölgedir. Bu bölgeden hem bireysel hemde ticari kurye kayıtları verilmektedir. Kurye piyasası için ekstra bölge durumundadır. İşlerin yetişmesi için acil kurye, hızlı kurye, seri kurye hizmetleri kullanabilmektedir.
İstanbul Üniversitesi kampüsü bölge için önemli kaynaklardan dır. Kampüs içinden de kurye aramaları yapılmaktadır. Kampüs civarından Esen yurt kadar olan bölge Fabrikalar bölgesi olarak ta anılmaktadır.

Avcılar her ne kadar yüzölçümü ve nüfusu ile küçük olsa da lokasyonun çok önemlidir. Avcılar şehrin içinde bir geçiş noktası konumundadır. Hem D100 hem TEM otoyollar ilçeden geçtiği için geçiş güzergahı içindedir. Sabah ve akşam trafiğin çok olması kurye ihtiyacını arttırmaktadır. Avcılar bölgesinde de bütün kurye hizmetleri kullanılabilmektedir. Bölgenin giriş ve çıkışında kurye bulunduran şirketler daha verimli işler yapabilmektedir.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
reklam alanı post 2spot_imgspot_img

Yazılar

En çok tercih edilen moto kurye

Bu başlığa birden fazla yönden bakabiliriz. Hem hizmeti istenen hemde meslek olarak yapılmak istenen diyebiliriz. Tabi ki her meslekte...

Moto kurye ekipmanlarından en iyi kurye çantaları

En iyi kurye çantaları , Motosikletle taşımacılık sektörünün önemli ekipmanlarındandır. Ülkemizde 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve hızla...

Herkes için Kurye

Kurye İstanbul için vaz geçilmez bir unsur oldu. Bu yüzden herkes için kurye bir slogandan daha öteye geçmiştir. Lüks ihtiyaçtan çıkalı nerdeyse 20 sene olan kuryelik her zaman herkesin ihtiyacı olacaktır.

Beylikdüzü kurye ve konumu

Tüyap fuar alanının aktif olması ile önemli bir cazibe merkezi konumuna olmaktadır. E5 otoyolunda İstanbul' un çıkış noktalarından bir tanesidir. Dev kulesi ise simgesel konumdadır.
reklam alanı post 3spot_imgspot_img

Etiket bulutu

bunlara da bakabilirsin..BENZER YAZILAR
hepsi bizimle, hepsi seninle ilgili!