Değişen hava şartları ve kurye

İklim şartları ne kadar değişse de mevsimler bir şekilde kendini gösteriyor. Kış mevsimi ve kurye ayrılmaz ikili olarak yine karşımıza çıkıyor. Okulların açılması ile daha da artan trafikte kurye hizmeti ihtiyacı katlanarak devam ediyor.

0
444

Son bahar geldiğinde okullar açılmaktadır. Öğrenci servislerinin katılmasıyla trafik daha da çekilmez hale gelmektedir. Bir yere ulaşmak daha da zorlaşmaya başlayacaktır. Haliyle araçların teslimat süreleri ikiye katlanacaktır. kurye burada hizmete her zaman ki gibi hazırlanmaktadır. Kış şartlarına göre hazır olan ekipmanları ile aksaklıkları en aza indirmektedir. Aciliyeti ne olursa olsun bütün gönderilerinizde ekip olarak hizmet etmeye çalışmaktadır.

Yağmur ve soğuklar ile artan trafik birleşince bir yere ulaşmak zorlaşmaktadır. Ancak kurye sektörde geçen yılların deneyimi ile gönderilerinizi en uygun şekilde teslim etmektedir.

İki yaka arasında hizmet

İstanbul’ un iki yakasında ulaşımın daha da zor olduğunu bilmeyen yoktur. Burada harcanacak zamanı size kazandırmak için kurye hizmetini en iyi şekilde yapmaktayız. Tabiki sektördeki diğer meslektaşlarımızla her daim dirsek temasındayız.

Özellikle havanın erken kararması ile zorlaşan trafikte dikkatimizi kaybetmeden çalışmaktayız. Resmi daire evraklarında gecikmenin olmaması için öncelikli işlerimize yapmaktayız.

Ekipmanlarımızı kış şartlarına göre hazırladık. Motosikletlerimizin kışlık bakımları yapıldı. Sağlığımız için gerekli ekipmanlarımızı kış şartlarına göre düzenledik. İşimizi yaparken önceliğimizin insan olduğunu aklımızdan çıkarmıyoruz. Hem ekip arkadaşlarımızın hemde çevremizdeki diğer insanların sağlıkları bizim için çok önemlidir. Her hangi kaza yada olumsuz durumda taşıdığımız gönderinin de yerine ulaşmayacağını biliyoruz. Hem gönderinin akıbeti hemde çalışan arkadaşımızın sağlığı için daha fazla dikkat etmekteyiz. Trafik kuralları na azami düzeyde uymaktayız. Ahlaki ve etik kurallar da çalışma prensiplerimizden olmaktadır.

Pandeminin kış mevsimlerinde daha da artıyor olması dikkatimizi daha da artırmaktadır. Maske ve mesafe kuralına özellikle müşterilerimizle muhatap olduğumuzda dikkat etmekteyiz.
Kış mevsiminde işlerin daha da artması ile kapasitemizi uygun hale getirmekteyiz. Böylece müşterilemiz için en uygun ve hızlı kurye hizmetini sağlamaktayız.

Her şey müşteri memnuniyeti ve sağlıklı kalabilmek içindir.

Sağlıklı günler